עדכון שבועי – 15.01.2021

עדכונים לגבי תכנוני תשתיות אופניים, פגישות שהיו ויהיו, מסמך הנחיות לחניות אופניים, מפגשים בשכונות ועבודה על המבנה הארגוני.

עדכון שבועי – 15.01.2021

תשתיות – לבקשת פרוייקטור האופניים בעירייה, הגשנו מיקומים לפיילוטים עבור מסילות אופניים בגרמי מדרגות. חלק מההצעות ניתן לראות כאן– (היו עוד שהתווספו בהמשך)
בנוסף, קיבלנו לעיון תכנון מקדים ראשוני של שביל האופניים בטשרניחובסקי, ולשמחתנו נעשה שיפור משמעותי ביחס לתוכניות קודמות (הפרדה מפלסית, הרחבת השביל). אנחנו ממשיכים לעבוד מול צוותי העירייה לקידום נתיבי צבע (תשתיות טקטיות), ומקווים לראות תוצאות בשטח בקרוב.

פגישות
לפני כשבוע וחצי נפגשנו עם ישי טלאור ממשרד התחבורה לדיון על תשתיות אופניים רצויות בעיר, היתה שיחה חיובית מאוד.
אנחנו מתאמים פגישה עם מנכ"ל חברת עדן בשבועות הקרובים על מנת לדבר על שיתופי פעולה אפשריים סביב פרוייקט השכרת האופניים החדש.

מסמך חניות – אנחנו בתהליך עדכון מסמך הנחיות והמלצות לביצוע חניות אופניים בעיר, על מנת לקדם את הנושא מול העירייה וגופים נוספים. מי שמעוניין להשתתף יכול לדבר עם אורן פ.

מפגש תושבים בגילה – ביום שני הקרוב יהיה מפגש בין פעילי אב"י לתושבים בגילה על מנת לדבר על עתיד תשתיות האופניים בשכונה. מי שמעוניין להשתתף מצד אב"י, תושב בגילה או מכיר תושבים בגילה שיהיו מעוניינים להשתתף- דברו עם בועז הלה

רכיבה קהילתית – החודש לא תהיה רכיבה קהילתית, מסיבות ברורות… נעדכן כאשר נוכל לחזור לשגרה (כבר יש מסלול!).

מבנה ארגוני- השבוע היתה פגישה נוספת בנושא המבנה הארגוני של אב"י, בקרוב נפרסם את כל התוצרים באופן מסודר. מרכזת – תמר מרכוס

פגישה עם נציגי בקעה במינהל הקהילתי – ביום רביעי בשעה 18:00 נקיים מפגש בין אב"י לנציגי בקעה באמצעות הזום. מוזמנים ומוזמנות! מרכז- אורן פ